Chat with us
Objednejte si
HeiwaZEN
během následujících 20 minut a využijte výhod naší akční nabídky!
UPOZORNĚNÍ: Kvůli zvýšenému prodeji jsou denní objednávky limitovány. Dnes, , momentálně máme produkt NA SKLADĚ a odesíláme jej do 24 hodin. Pospěšte si a objednejte IHNED!
Objevte to nejjednodušší řešení, pomocí kterého se zbavíte psoriázy za 4 týdny!*
Přestaň se stydět za svou pokožku!*
Usnadňuje odstraňování mrtvých kožních buněk!*
Snižuje zánět, svědění a bolest!*
Dezinfikuje rány a uhlazuje porvch pokožky!*
Vyživuje pokožku a zabraňuje dalším komplikacím!*
Chci se zbavit psoriázy! Pošlete mi můj HeiwaZEN ihned! 
4 986 lidem se v minulém roce podařilo zbavit psoriázy v různých formách a fázích!* Nyní může být s HeiwaZEN i tvoje pokožka dokonale krásná!* Objednej hned! 
Praha,

ODBORNÍCI JSOU OHROMENI - Existuje prostředek, který ničí psoriázu!*

Suchá popraskaná pokožko, červené fleky se bílými šupinkami, svěděění, pálení, bolest... To jsou nejčastější symptomy psoriázy, které tě nutí se neustále drbat až do hranice bolesti a k tomu schovávat kůži pod oblečením! Nyní se ovšem na trhu objevilo řešení bez chemických látek, které blahodárně působí na pokožku zasaženou spriázou. Normalizuje krevní cirkulaci v horních vrstvách pokožky, vyhlazuje ji a vyživuje. Nyní můřeš i ty zapomenout na zarudnutí, fleky, šupinky a svěděnní bez analgetiky a drahých krémů!* 

Zapomeň na drahé několikaměsíční procedury, které ti přinesou jen dočasné výsledky - teď máš opravdu účinné řešení na psoriázu!

Chci se snadným a rychlým způsobem zbavit psoriázy! Pošlete mi můj HeiwaZEN ihned! 

HeiwaZEN - přírodní řešení pro zdravou pokožku! 

HeiwaZEN obsahuje pouze přírodní látky, které jsou již odedávna známé v procesu zmírňování kožních nemocí a problémů. Výsledky jsou trvalé, protože časem dojde k naprostému vyrovnání barvy pokožky.*

HeiwaZEN ti pomůže zmírnit svědění, pálení, nepříjemný pocít a napjatost kůže, redy symptomy, které jsou pro psoriázu tak typické!*

Seznam pozitivních účinků HeiwaZEN krému však ještě zdaleka nekončí! Tento mocný krém se stal díky rychlosti působení a snadnosti svého použití HIT tématem všech časopisů o zdraví v této sezóně! Jednoduchý způsob, jak ostranit všechny symptomy psoriázy, se stal populárním po celém světě a nyní je konečně i dostupný na českém trhu!  Přestaň ztrácet čas zkoušením neúčinných produktů! 

Představujeme ti: účinné řešení, které tě zbaví tvého největšího problému - červených fleků na kůži, které jsou pokryty bilými šupinkami!*
Chci účinné řešení na psoriázu! Pošlete mi  můj HeiwaZEN ihned! 

Co je psoriáza? 

Psoriáza je často se vyskytující chronická nemoc, která je charakterizována výskytem červených flíčků pokrytých bílými šupinkami. V mnoha případech zasáhne psoriáza pokožku na hlavě a nehty, méně častěji pak klouby ve formě psoriatrické artritidy. 

Psoriáza se nejčastěji objeví u osob, jejichž imunitní systém dostává chybné signály, které způsobují příliš rychlou regeneraci kožních buněk. U zdravých osob trvá cyklus obnovy buněk 28-40 dnů, zatímto u zasažených osob tento cyklus trvá 3-4 dny. Dodatečné buňky, které se hromadí na povrchu pokožky, vytvářejí červené šupinaté a zanícené skvrny na kůži. Tyto skvrny způsobují svědění. krvácení a v některých případech i velkou bolest.

Symptomy psoriázy

HeiwaZEN má komplexní účinek u 93 % případů.* Jediný přípravek, který působí na všechny příčiny vzniku psoriázy a odstraňuje je. Krom toho, že odstarňuje všechny symptomy, zastavuje buněčné dělení horních vrstev pokožky a zlepšuje krevní cirkulaci.* 

Nejčastějšími symptomy psoriázy jsou: 

 • Červené fleky na kůži pokryté bílými šupinkami
 • Malé flíčky, které se loupou (nějčastěji se vyskytují u dětí) 
 • Suchá popraskaná kůže, která může krvácet
 • Svědění, pálení nebo bolest
 • Tenké poškozené nehty, které mají sklony k lámání
 • Natečené a zablokované klouby. 

Příčiny vzniku psoriázy

I když je psoriáza stále častější kožní nemocí, její příčiny nejsou zcela známy. Existuje předpoklad, že je její vznik spojen s problémy imunitního systému a tělesných buněk. Za nejčastější příčiny jsou považovány: 

 • 1   Genetika (s ohledem na častý výskyt psoriázy v rodinách se může tato nemoc považovat za dědičnou)
 • 2   Infekce (bakterie, obzvláště pak streptokok, jsou nejčastěji implikovanými patogeny a jsou spojeny s sporiázou) 
 • 3   Stres (může zhoršit stav a dokonce být i v některých případech spouštěčem vzniku této nemoci) 
 • 4   Léky (lithium, beta blokátory a antimalarika mají na psoriázu negativní vliv).

Faktory, které zhoršují symptomy psoriázy

Na psoriázu, tedy na její vznik nebo zhoršení, majjí vliv následující faktory: 

 • - Stres
 • - Chladné počasí
 • - Infekce (krku nebo kožní infekce) 
 • - Poranění pokožky (řezné rány, odřeniny, těžké popáleniny, hmyzí štípnutí). 
 • - Některé léky (léky na vyský krevní tlak, proti malárii, jodidy) 
 • - Alkohol 
 • - Kouření

Máš symptomy psoriázy? 

V případě, že se u tebe objevil některý z uvedených symptomů, musíš ihned reagovat. Nesmíš dopustit, aby se psoriázy rozvinula do své chronické formy. Pokud ti dělá starosti vzhled tvé kůže, pokud ti psoriáza stěžuje vykonávání normálních akivit, nebo se dostala do fáze, kdy ti působí bolest - řešením je HeiwaZEN. 

Nemáš se čeho obávat, protože tento krém je prokazatelně bezpečným a jediným řešením, které má pozitivní účinky v 93 % případů.* Ve zbylých 7 % případů, kdy HeiwaZEN neodstraní psoriázu úplně, znatelně zlepší stav a vzhled pokožky.* 

Jaké existují typy psoriázy? 

Typ psoriázy
Charakteristika: 

Ložisková 
psoriáza 

Nejčastější forma psoriázy (80 % případů), která je charakteristická červenými vystouplými lézemi (plakem), které jsou pokryty vrstvou bílých šupinek. Tyto útvary na kůži svědí a mohou být bolestivé. Mohou se objevit na kolenou, loktech, vlasové pokožce a dolní části zad. 

Inverzní 
psoriáza

Projevuje se ve formě světle červených lézy, které jsou hladké a lesknou se. Nejčastěji se objevuje v ohybech kůže a v citlivých oblastech, jako je podpaží, třísla, pod prsy nebo kolem pozadí. Tato místa se častěji potí a třou, proto dochází k podráždění. Tento druh psoriázy se častěji vyskytuje u obézních osob. 

Erytrodermická psoriáza

Tento druh psoriázy se objevuje nejméně a má zánětlivý charakter. Zasahuje velkou část těla a v některých případech dokonce i tělo celé. Dochází k velkému zarudnutí, které vede k loupání pokožky ve velkých kusech, což způsobuje bolest a potíže. Nejčastějším spouštěčem této formy jsou popáleniny od slunce, kortikosteroidy a další léky, nebo pak jiná forma psoriázy, která není správně léčena. 

Gutátní psoriáza

Gutátní psoriáza je charakteristická tzv. "gutátními lézemi", malými červenými fíčky, které se objevují na těle a končetinách. V nečastějších případech nejsou tak nateklé, jako léze u ložiskové psoriázy. Tento druh psoriázy se v některých případech objevuje v dětství nebo v raném věku. Příčina tohoto druhu je stále ještě neznámá. Tato forma se objevuje znenadání. 

Hnisavá
psoroiáza

Je typická bílými hnisavými puchýři. .Tento hnis není nakažlivý, protože se skládá z bílých krvinek. Hnisavé puchýře jsou většinou obklopeny zarudlou pokožkou a mohou být lokální, nebo rozšířené. Tento druh psoriázy se vyskytuje většinou u dospělých osob. 

Psoriáza
na nehtech

Zasahuje nehty na rukou a nohou, projevuje se bodovými prohlubněmi na nehtech, nadměrným růstem nehtů a změnou jejich barvy. Nehte zasašené psoriázou se oddělují od lůžka nehtu (onycholýza). V těžkých případech nehet odumře.

Psoriáza
vlasové pokožky

Objevuje se v podobě zarudlých ložisek pokrytých bílými šupinkami, které svědí. Osoba, která má tento typ psoriázy, zpozoruje částečky odumřelé kůže na ramenou nebo ve vlasech. Množství těchto šupinek se znatelně zvýší po česání. 

Kapénková
psoriáza

Nejčastěji s eobjevuje u osob mladších 30 let. Ve většině případů jí předchází zánět krku, který je způsoben streptokokem. Objevuje se ve formě malých ložisek ve tvaru kapičky na trupu, rukách, nohách a vlasové pokožce.Ložiska jsou pokryta malými šupinkami, které nejsou tak silné, jako v případě plaku. Existují případy, kdy se tento druh psoriázy objeví pouze jednou v životě a sám od sebe zmizí. Ale existují i případy, kdy se objeví několikrát, zvláště pokud osoba často trpí infekcí horních cest dýchacích. 

Pustulární
psoriáza

Toto je velmi řídká forma psoriázy, která může zasáhnout větši plochu (generalizovaná pustulárnní psoriázy), nebo měnší povrch ma rukách, chodidlech a konečcích prstů. Velmi rychle se rozvíjí. Puchýřky naplněné hnisem se objeví několik hodin poté, co kůže zarudne a začne být citlivá. Puchýřky vyschnou po jednom až dvou dnech, ale mohou se znovu za několik dnů či týdnů objevit. Generalizovaná pustulární psoriáza může způsobit zvýšenou teplotu, silné svědění a únavu. 

Psoriatrická 
artritida

Přestože tato forma nevede většinou do takových deformací, jaké způsobují jiné druhy artritidy, může způsobovat blokaci a progresivní pošození kloubů, které v nejhorších případech vede k trvalé deformaci. Je charakterizována zanícenou šupinatou pokožkou a bodovými prohlubeninami. Při této formě se také změní barva nehtů, začnou vás bolet a natékat klouby, což je také typické pro artritidu. Může také způsobit zánět očí. Symptomy se pohybují od mírných do těžkých variant a psoriatrická artritida může zasáhnout jakýkoliv kloub. 

Doporučeno odborníky

„Nejúčinnější způsob odstranění všech symptomů psoriázy"

James Nickson, dermatolog, Lod Angeles

„V dnešní době existuje mnoho přípravků na léčbu kožních nemocí. Ale účinnost HeiwaZEN krému nemá konkurenci. Krém je účinnější než hormonální léčba, a přitom je naprosto bezpečný a přírodní. Prostě ideální pro domácí použití. Říkám to z vlastní zkušenosti. Od té doby, co jsem začal doporučovat HeiwaZEN  krém svým klientům, dynamika léčby kožních nemocí včetně psoriázy se významně zlepšila. Toto řešení je opravdu užitečné, a - co je také velmi důležité - je dostupné všem."* 

Doručte mi můj HeiwaZEN ihned! 

HeiwaZEN  je přípravek, který neobsahuje škodlivé chemické látky, není mastný a má příjemnou vůni. Nevyžaduje speciální postupy a diety, a proto je ideálním řešením pro léčbu kožních nemocí v domácím prostředí. 

S HeiwaZEN dosáhneš rychle těchto výsledků:

Je pro tebe HeiwaZEN  tou správnou volbou? 

Pokud i nadále váháš o tom, který přípravek na odstranění všech symptomů psoriázy je nejúčinnější, podívej se na fakta v tabulce níže!

Metoda Účinek Vedlejší účinky
Kortikosteroidní krémy
Primární terapie pro mírnou lokální psoriázu, obzvláště v kožních záhybech a nagenitáliích. Zmírňuje zarudnutí a svědění.  Nepůsobí na všechny fáze psoriázy a u její mírné formy neostraňuje všechny symptomy. 
Cytostatika
Používají se na těžké formy psoriázy a psoriázy spojené se zánětem kloubů.  Aplikují se v několika malých dávkách, aby měly imunomodulační účinek a nikoliv cytostatický. 
UVA-UVB záření
Má imunomodulační účinky a snižuje tak množství T lymfocytů v kůži. Tímto způsobem doje i ke změnšení psoriázních ložisek, které vznikly akumulací kožních buněk, bílých krvinek a mediátorů zánětu.  Léčba je velmi drahá a určena pro pacienty, kterí mají psoriatrickou artritidu, tedy zánět kloubů nebo nějakou kontraindikaci jiného typu léčby. 
HeiwaZEN 
Nehormonální přípravek, který nesnižuje kožní imunitu. Působí na všechny drugy psoriázy a zcela ji ostraňuje.* Žádné

Jak se HeiwaZEN  používá? 

HeiwaZEN je naprosoto přírodní krém, která prokazatelně pomáhá se všemi formami psoriázy. Aby psoriáza a její symptomy zcela zmizela, je potřeba krém používat pravidelně.* 

Použití krému je jednoduché a jeho konzistence není mastná. 

1.

Pokud je tvá pokožka zasaženna červenými skvrnami pokrytými bílými šupinkami, které tě svědí a bolí, nemusíš tuto diagnózu přijímat jako svůj doživotní trest. 

2.

Omyj zasažené oblasti teplou nebo studenou vodou a rovnoměrne nanes tenkou vrstvu HeiwaZEN  krému. Tento postup opaku 1-2krát denně. Po každé aplikaci si umyj ruce. 

3.

Léčba trvá 3-4 týdny v závislosti na závažnosti problému. Viditelnost všech symptomů psoriázy se bude postupně snižovat a na konci léčby symptomy zcela zmizí.*

Chci získat prokazatelně účinnné řešení na psoriázu! Pošlete mi můj HeiwaZEN ihned! 

V pokračování si můžete přečíst jen několik zpráv od spokojených uživatelů HeiwaZEN , které nám denně chodí: 

„Opět mám hladkou kůži" 

„Moje kůže vypadala strašně. Bolela mě a byla hodně hrubá. Zkoušel jsem ji mazat vším možným, ale pořád praskala a loupala se. Myslel jsem si, že se psoriázy nikdy nezbavím, protože ji měl i můj táta, ale tenhle krém je něco neuvěřitelného! Vlastně jsem viděl zlepšení už v prvním týdnu a po měsíci mazání je moje kůže naprosot hladká. Díky!"*

Franta, 45, elektrikář, Litvínov

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

„Vřele doporučuji všem, kdo mají psoriázu!"

„Ani si neumíte představit, jak mi bylo v létě, když mi do salonu přišel zákazníci a s odporem si prohlíželi moje ruce! Věřím, že si mysleli, že jde o něco nakažlivéh, protože se velký počet těch zákazníků už nikdy neobjevil. Kdybych nenašel tento přípravek, asi bych musel svůj salon brzy zavřít. Tak rychlou změnu jsem ani náhodou nečekal! Každým dnem vypadala moje kůže lépe, a teď už nemám problém ani se svlékáním, ani s nošením triček s krátkým rukávem, protože je moje kůže naprosto v pořádku!"*

Tonda, 31, kadeřník, Kladno

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

„Zbavila jsem se problému, který mě trápil roky!"

„Od raného mládí jsem bojovala s psoriázou. Přijala jsem ji jako sovu součást, ale zažila jsem období, kdy mě bolest a svědění přiváděly k šílenství. Když jsem se trochu víc podrbala, kůže začala krvácet, takže jsem si musela dávat pozr, abych se na veřejnosti nezranila, protože víte, jací jsou lidé. Už tak jsem měla svoji nálepku a všichni mě znali jako "tu s hroznou kůží". Ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, že už nemám na kůži žádné fleky. Pořád se na sebe dívám do zrcadla a čekám, kdy se z toho krásného snu probudím. Slavím ten den, kdy jsem si objednala tento krém!"*

Jitka, 54 let, učitelka, České Budějovice

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

„Psoriáza zmizela po 3 týdnech!"

„Nejdřív jsem nepoznala, že mám psoriázu. Myslela jsem si, že je to nějaká kožní alergie, která sama zmizí. Ale bylo to stále horší, a tak jsem nakonec skončila na nějakých prášcích a drahých krémech, které mi nezajistily žádný požadovaný výsledek. Kůže mě svěděla a vypadala jsem strašně. Vzhledem k povaze mojí profese všichni viděli, jak mám ošklivé, šupinaté a červené ruce. Tento krém mě zachránil, protože po pouhých 3 týdnech jsem získala opět dokonalou a zdravou pokožku. Opravdu nevím, co bych bez něj dělala!"*

Dana, 33 let, knihovnice, Praha

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Upozornění: Kvůli velké poptávce jsou zásoby limitovány! Pokud si objednáte dnes, garantujeme Vám doručení produktu následující pracovní den. Efekty a výsledky uvedené na stránce negarantují úspěšnost produktu. Velká většina zákazníků je s produktem spokojena, ale existují zákazníci, kteří nedosáhnou uvedených výsledků. Ti mohou využít naši záruku a vrácení celé částky nákupu. Na stránce jsou uvedeny názory spokojených zákazníků. Jsou to tvrzení zákazníků, kteří jsou s naším produktem spokojeni a úspěšně jej používají. Zákazníci tato svá tvrzení zaslali na naši adresu. Na žádost jednotlivých uživatelů došlo ke změně některých jmen. Všechny originály jsou uloženy v sídle firmy.

Některé z komentářů našich zákazníků:

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

156 komentářů  Přidej komentář
 • Denisa Bosáková 
  Jsem s účinností krému spokojená, i když mi nepomohla zbavit se všech červených fleků za měsíc. Musela jsem ho používat 5-6 týdnů, ale i to je super výsledek..
  Odpověď · 11 · Like ·
  • Ivana Králová
   Nebuď neskromná. Já jsem se snažila s různými krémy roky a nikdy jsem nedosáhla žádných výsledků. 
   Odpověď · 1 · Like ·
 • Jan Zavařil
  Doporučuji!!!
  Odpověď · 11 · Like ·
 • Helena Jankovská
  Ja si objednam ted, abych mohla vyuzit slevu :)
  Odpověď · 7 · Like ·
 • Marek Bosák
  Moje mamka věří jen babským radám, protože jen ty neobsahují žádné chemické látky. Nevím, jestli je tohle dost dobré, ale risknul bych to.
  Odpověď · 5 · Like ·
  • Petr Novák
   Bezpochyby! Já jsem se s tím zbavil psoriázy! Babské rady nejsou špatné, ale tohle je rychlejší a taky to nemá žádné chemické složení. ;)
   Odpověď · 1 · Like ·
 • Jana Sováková 
  Stojí to za každou korunu! 
  Odpověď · 7 · Like ·
 • Dominika Smolíková 
  Ten, kdo nemá žádné kožní problémy, je nejšťastnější člověk na světě...
  Odpověď · 7 · Like ·
 • Natálie Vomáčková 
  KOnečně se neschovávám pod oblečením. Život je opravdu krásný!!!! :DDDDDD
  Odpověď · 2 · Like ·
 • Martin Vaníček
  Jsem od přírody skeptický, takže mě výsledky šokovaly. 
  Odpověď · 4 · Like ·

*Zobrazené výsledky jsou individuální a mohou variovat případ od případu. Výrobce negarantuje stejné výsledky.

Víc než 4 000 spokojených zákazníků po celém Česku pouze za poslední rok! 

Prověř, zda se můžeš i ty zbavit psoriázy s krémem HeiwaZEN:

Máš kožní 
problémy (psoriáza, akné, zarudnutí, loupání)? 
FAQ - Nejčastější dotazy: 
Jak se HeiwaZEN  používá? 
Použití HeiwaZEN je velmi jendoduché. Omyj zasaženou oblast teplou nebo studenou vodou. Poté rovnoměrně nanes tenkou vrstvu krému na zasaženou oblast. Tento proces opakuj 1-2krát denně. Objednej si ihned a zbav se psoriázy tím nejsnazším amoným způsobem!*
Kdy uvidím první výsledky? 
Připravidelném používání se první výsledky dostaví během prvních pár dnů.* Léčba trvá kolem 3-4 týdnů v závislosti na fázi nemoci. Získej svůj HeiwaZEN ještě dnes a zbav se psoriázy jednou provždy!*
Proč je HeiwaZEN lepší než ostatní preparáty na psoriázu? 
Složení HeiwaZEN krému je přírodní a bylo též testováno. Krem prokazatelně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zastavuje buněčné dělení horních vrstev pokožky, zmírňuje zánět a svědění, zabraňuje sekundárním infekcím...* HeiwaZEN na rozdíl od většiny preparátů na psoriázu neposkytuje pouze krátkodobou úlevu, nýbrž naprosto tuto hroznou nemoc odstraňuje. Zbav se jí i ty za pouhé 3 týdny, objednej si svůj HeiwaZEN ihned!*
Kdy mi HeiwaZEN dorazí? 
HeiwaZEN bude doruučen na tvou adresu do 2-3 pracovních dnů od objednávky. Náš kurýr ti doručí krém zabalený do diskrétního obalu a předá ti jej do vlastních rukou, takže je tvé soukromí garantováno. Platba proběhne na dobírku. Tvoje koupě je bezpečná a diskrétní, proto si objednej ihned! 
Co se stane, když mi HeiwaZEN nepomůže? 
Testy prokázaly, že krém pomohl zbavit se psoriázy 93 % uživatelů, ale vždy existuje určité procento lidí, kteří z nějakého důvodu nejsou s produktem spokojeni. Pro takové máme připravenou naši 44denní záruku spokojenosti. Pokud během tohoto období nesodáhneš kýžených výsledků a budeš chtít vrátit své balení, jen nám jej poslši zpět. Peníze ti vrátíme na tvůj bankovní účet bez dalších otázek a podmínek. Tvoje koupě je naprosto bezpečná, proto neváhej ani minutu a objednej si svůj HeiwaZEN ihed!
Jaké je složení HeiwaZEN krému? 
HeiwaZEn obsahuje: Aqua (Water), Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Propanediol, Laureth-9, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Salicylic Acid, Phenoxyethanol, Sodium PCA, BHT, Potassium Hydroxide, Lactic Acid, Allantoin, Niacinamide, Behenyl Alcohol, Arginine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sodium Gluconate, Xanthan Gum, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Straw Extract*, Potassium Sorbate, Juniperus Communis Fruit Extract, Sodium Benzoate, Glucose, Citric Acid. Látky označeny * jsou organického původu. Objednej si svůj HeiwaZEN ihned a zbav se psoriázy přírodní metodou!*
Vyvaruj se kopií!
S rostoucí popularitou se na českém trhu objevily i levné imitace produktu. Originální produkt se prodává
v originálním balení pouze na této stránce! 

Jako oficiální distributor garantujeme kvalitu produktu. 
Neriskuj své zdraví s kopiemi! 

Nyní máš příležitost změnit svůj život k lepšímu! Získej dokonale krásnou a zdravou pokožku bez zarudnutí a šupinek!*

HeiwaZEn je jediný přípravek, který zcela odstraní všechny symptomy jakéhokoliv typu a fáze psoriázy!*

Už nečekejte ani minutu! - Objednej ihned! 

Speciální akční - 1998 Kč  - 999 Kč - Aktivovat KUPÓN
Nabídka končí:

Speciální záruka: Pokud se do 44 dnů nezbavíš psoriázy, vrátíme ti 100 % tvých peněz na tvůj bankovní účet. Bez dalších otázek a podmínek!

P.S. HeiwaZEN je účinný na všechny typy a fáze psoriázy, dokonce i na ty nejtěžší! Testy prokázaly, že se 93 % uživatelů zbavilo psoriázy.První výsledky jsou viditelné již po několika dnech od začátku léčby!*

P.P.S. Díky jeho neuvěřitelné účinnosti skladové zásoby HeiwaZEN mizí neuvěřitelnou rychlostí! Proto ti doporučujeme objednat ihned, dokud je stále aktuální speciální sleva. Akční nabídka je časově omezena a nové skladové zásoby se budou prodávat za plnou cenu. 98 % načich zákazníkůse zbavilo psoriázy. Proto ti doporučujeme objednat si ještě dnes. Tak můžeš začít léčit svou psoriázu a její symptomy již zítra. Vzhledem k tomu, že HeiwaZEN přináší rychlé výsledky, doporučujeme ti si ihned zajistit zásoby krému na další období, aby byla vá kůže krásná a zdravá co nejdéle!
44 - denní záruka
Pokud si nákup rozmyslíte do 44 dnů,
vrátíme Vám peníze.
Doručení
Výrobek Vám doručíme nejrychlejší a nejspolehlivější kurýrní službou!
100% bezpečný nákup
Výrobek zaplatíte při přebírání, čímž Vás ochráníme před případným zneužiutím. Vaše osobní údaje budou zcela bezpečné!


Odesílám požadavek.
Čekejte, prosím!
Kam máme zaslat
Vaši objednávku?
Jméno
Příjmení
Adresa
Číslo domu
PSČ
Město
Telefon
E-mail
Produkt
Komentáře
PS: Zaručujeme doručení následující pracovní den.
1 x - 1998 -50% 999 Kč + poštovné
2 x - 3398.00 -50% 1699 Kč + poštovné
3 x - 4396.00 -50% 2198 Kč + poštovné
Platba při dodání
Kopie, které je možné získat za zvýhodněnou cenu:
11
Poslední prodej
proběhl dne:
100% bezpečný nákup